Çiftehan kaplıcaları Otelleri. - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION - Çiftehan Termal Otel,Apart ve Pansiyonları 0 388 531 21 12 - 0 542 847 56 98 - 0 532 205 81 45

İçeriğe git

Ana menü:

Çiftehan kaplıcaları Otelleri.

ÇİFTEHAN TERMAL DEVREMÜLK DAİRELERİ VE OTEL
ŞİMDİ 5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA KONAKLAMAK DAHA UCUZ...
Kaplıca ve Tatil keyfini bir arada yaşayın.
1+1 ve 2+1 Devremülk dairelerinden oluşan Çiftehan Termal Tesisleri Size Otel konforunda hizmet veriyor.
Odalarınızda; 24 Saat kaplıca sıcak suyu 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan tesisimizde (2+1 Daireler Çift banyo çift Tuvaletlidir) Devremülk daireler olduğu için bir evde günlük kullanılan herşeyiniz bulunmaktadır. (Mutfak Tüm mutfak eşyaları) Sadeve kişisel eşyalarınızı getirmeniz yeterlidir. Sabah kahvaltı ve akşam yemeklerinizi Restaurant bölümünde ücretli olarak yiyeeğiniz gibi odanızdada yemek yapabilirsiniz.
Odanızda kaldığınız sürece yine ücretsiz kullanabileceğiniz, Bay bayan ayrı kaplıca havuzu, Bay Bayan ayrı ve Ortak kullanılan Yüzme havuzu,Sauna,Buhar odası,yüzme havuzu,oyun salonu, Spor salonu, Sinema salon larını ücretsiz kullanmaktsınız. 
ÇELİKHAN TERMAL OTEL S.P.A
ANADOLUNUN TERMAL YILDIZI
Muhteşem Doğa Eşliğinde Kaplıca ve Tatil keyfini bir arada sunuyor. Çiftehan Kaplıcalarının en eski ve köklü otellerindendir. Yarım pansiyon hizmet veren çelikhan otelde tüm sosyal ve termal tesisler ücretsizdir. Ailenizle eş ve dostlarınızla huzur içerisinde kaplıca ve tatil keyfini çıkartabileceğiniz son derece manzaralı ve havalıdır. 
        KOZA BUTİK OTEL  Sanki Eviniz     
Çiftehan Kaplıcalarında Çiftehan Termal ve Çelikhandan sonra kalabileceğiniz en güzel otellerden birisidir. Full donanımlıdır, odalar studyo daire şeklinde olup, günlük kullanılan tüm eşyalar bulunmaktadır. Otele gelirken sadece kişisel eşyalırınızı getirmeniz yeterlidir.  Otelde Kredi kartı geçerlidir...
SAKLIBAHÇE DOĞA MOTEL
Çiftehan Kaplıca merkezine 1 km mesafededir. Odalar standart tek oda olup 2-3 kişi konaklayacak şekilde tasarlanmıştır. Odalarda Televizyon, duş odanız bulunmaktadır. yemekli veya yemeksiz olarak kalabilirsiniz. Yolculuktasınız yoruldunuz mola vermek istiyorsanız tam size göre hemen yol kenarında Saklıbahçe Alabalık tesisleri bünyesindedir.

 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön